top of page

MEDIA AGENTŪRŲ KONKURSAS / ATRANKA

Skaidri vertinimo sistema naudojantis tarptautine praktika

Media agentūrų konkursas – kruopštus ir sudėtingas procesas, o tinkamas partneris yra svarbiausias veiksnys siekiant gauti maksimalią vertę iš media investicijų. Mes lydime klientus per visą šį procesą – nuo patikimų dalyvių sąrašo sudarymo iki skaidrios vertinimo sistemos taikymo, tam naudodami individualiai parinktus įrankius.

Agentūrų atrankoje / konkurse Media Audits teikia šias paslaugas:

  • padeda paruošti konkursinę užduotį agentūrai;

  • pateikia išsamią konkretaus kliento poreikius atitinkančią media kainų aprašymo sistemą, kuri yra būtina sąlyga skaidriai pirkti media sklaidos paslaugas;

  • pateikia skaidrią media kainų vertinimo sistemą;

  • klientui pageidaujant dalyvauja agentūrų pristatymuose ir atrankoje;

  • padeda paruošti media agentūros sutartį, užtikrinančią kliento interesus ir skaidrų media paslaugų pirkimą.

 

Vertindami agentūrų kainos pasiūlymus naudojamės sukauptais duomenimis apie vyraujančias rinkos kainas, agentūrų premijas, realius rangovų kaštus ir agentūrų taikomas nuolaidas. Identifikuojame ir atskleidžiame agentūrų pasiūlymuose kartais pasitaikančias dviprasmiškas ar paslėptas sąlygas, nepagrįstas kainas ir kitas neetiškos veiklos apraiškas. Užtikriname, kad užsakovo su rangovu pasirašomose sutartyse būtų aiškiai užprogramuotos skaidrumo nuostatos.

Klientui pageidaujant, atliekame agentūrų atrankas (konkursus) visame Baltijos regione. Taip pat nuolat talkiname viešojo sektoriaus institucijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms, dažniausiai stokojančioms žinių apie reklamos ir medijos rinkos ypatumus.

bottom of page