top of page

 MEDIA KAMPANIJŲ / REKLAMOS AUDITAS

Media / reklamos auditas suteikia atsakymus į šiuos klausimus: Ar gavau tai už ką sumokėjau? Ar sumokėjau tinkamą kainą?

Media kampanijų / reklamos auditas yra svarbus analizės metodas siekiant skaidriai ir efektyviai panaudoti kiekvieną media planavimui skirtą eurą. Vieni iš pirmųjų verslų, ėmusių naudoti šį metodą, buvo FMCG verslai, kuriuose visada buvo didžiausia konkurencija, o rinkodara yra pagrindinis šių verslų variklis.

Media kampanijų / reklamos auditas neapsiriboja vien reklamos transliacijų fakto patikrinimu, kitaip tariant monitoringu. Ne mažiau svarbu užtikrinti kad visi užsakovo nupirktos kampanijos parametrai yra teisingi, kad agentūros parinkti auditorijų pirkimo būdai yra optimalūs ir kad už nupirktas reklamos pozicijas nėra permokėta. Vertindami kampanijas analizuojame visas on-line ir off-line medijų platformas: internetą, TV, radiją, spaudą, lauko reklamą bei kiną. 

Kokios įmonės audituoja savo reklamos kampanijas ir kodėl media / reklamos auditas yra svarbus?

Daugelyje Vakarų rinkų būtų sunku rasti įmonę kuri to nedaro. Visos didesnės reklamos kūrimo įmonės konsultuojasi su media auditoriais.

Investicijos į žiniasklaidos pirkimą paprastai yra stambiausia rinkodaros biudžeto dalis, dažnai ženkliai didesnė nei reklamos gamyba ar bet kuri kita rinkodaros biudžeto eilutė. Mes galime lengvai užtikrinti kad šios didelės sumos būtų investuojamos skaidriai ir optimaliai. Taigi, media auditas yra geras verslo sprendimas, tai tarsi investicija į jūsų verslo didesnį efektyvumą.

bottom of page